wtorek, 11 lutego 2014

Drewniane litery


 Typografia we wnętrzach stała się ostatnio bardzo modna, a litery pod każdą postacią doskonale komponują się w każdym wnętrzu-od tradycyjnych,  skandynawskich, vintage, aż po te nowoczesne, a co najważniejsze od wnętrz bardzo ascetycznych, aż po te kolorowe.

Jak dla mnie jest to świetna sprawa, aby właśnie  w taki sposób nadać własnej przestrzeni charakteru. Typografia pozwala bowiem na pełną dowolność. Dzięki niej można podkreślić własny indywidualizm, pomysłowość, oryginalność lub po prostu upiększyć dane wnętrze.

  
Nie ma znaczenia,czy korzystamy z pojedynczych liter, napisów bo i tak za każdym razem kształtować będziemy indywidualną rzeczywistość.  Można je zamieścić praktycznie w każdym pomieszczeniu- nawet w kuchni czy w łazience. Pole do popisu mamy tu nieograniczone.


Pojedyncze  litery mogą symbolizować to, co jest dla nas ważne. Pierwsza litera imienia, ważnego miejsca itp. Dla każdego będzie to co innego.

Źródło: Biskopsgarden

Źródło: Biskopsgarden

Źródło:Dobre projekty

Źródło: Pinterest

Źródło:Nestedyellow

Źródło:Nie tylko dzieciaki

Żródło: Officina Casa

Źródło: Pinterest

Źródło: Pinterest


Źródło: Pinterest


Źródło: Pinterest


Źródło: Pinterest


Źródło: Redlipsandcandykisses

Źródło:Trettien

Źródło"Trettien

Źródło: Westwing


Drewniana ozdoba

 
Jeżeli jesteście zainteresowani drewnianą literą, a nie macie możliwości zrobić jej sami, piszcie na adres: ewamate@interia.pl

3 komentarze:

  1. literki jako element wystroju wnętrz są mega! sama planuję zrobić w kuchni kolorowy napis "EAT" :) bardzo ładne Twoje drewniane dzieła <3
    pozdrawiam, Ania

    OdpowiedzUsuń
  2. te litery z przedostatniego zdjecia sa boskie!chcialabym miec chociaz jedna i nie wane jaka!!Dorobila bym sobie ideologie do niej;))))

    OdpowiedzUsuń

Zobacz również

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...